Ocak 2018
  1. 1
  2. 22
  • Oca02

    Fen Bilimleri Sınav Duyurusu

    4.sınıf öğrencilerinin Fen Bilimleri 3.sınavı Sema Topçu tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca02

    Kimya Sınavı Duyurusu

    9-10-11A-12A sınıflar için Eşref Şentürk tarafından dersliklerde Kimya 2.sınavı yapılacaktır.

  • Oca02

    Doğa Temelli Öğrenme

    Anaokulu 5 yaş için "Doğa Temelli Öğrenme" etkinliği Ömerli Ormanında yapılacaktır.

  • Oca02

    Fen Bilimleri Sınav Duyurusu

    5,6,7,8. sınıflar için Sema Topçu ve İlkay Paçuloğlu tarafından dersliklerde Fen Bilimleri 3.sınavı yapılacaktır.

  • Oca02

    Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Sınav Duyurusu

    11B sınıfı için Elif Saygın tarafından dersliklerde Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 2.sınavı yapılacaktır.

  • Oca02

    Tarih Sınav Duyurusu

    9 ve 10.sınıfların 2.Tarih sınavı dersliklerde Elif Saygın tarafından yapılacaktır.

  • Oca02

    Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Sınav Duyurusu

    12A sınıfının Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi 2.sınavı dersliklerde Elif Saygın tarafından yapılaaktır.

  • Oca02

    İnkılap Tarihi Sınav Duyurusu

    11.sınıfların İnkılap Tarihi 2.sınavı dersliklerde Elif Saygın tarafından yapılacaktır.

  • Oca02

    Doğa Temelli Öğrenme Etkinliği

    Anaokulu 3-4 yaş grubu "Doğa Temelli Öğrenme" etkinliği için Ömerli Ormanına gidecektir.

  • Oca03

    Sosyal Bilgiler Sınav Duyurusu

    4. sınıflar için Sosyal Bilgiler 3.sınavı İbrahim Yenigün tarafından desliklerde yapılacaktır.

  • Oca03

    Sosyal Bilgiler Sınav Duyurusu

    5,6,7,8.sınıfların Sosyal Bilgiler 3.sınavı dersliklerde Zekeriya Biçer tarafından yapılacaktır.

  • Oca03

    Matematik Sınavı Duyurusu

    11,12.sınıfların Matematik 2.sınavı dersliklerde Zafer Aşkın tarafından yapılacaktır.

  • Oca03

    Matematik Sınavı Duyurusu

    9 ve 10.sınıfların Matematik 2.sınavı dersliklerde Kıymet Bal tarafından yapılacaktır.

  • Oca03

    Fen Bilimleri Deneyi

    Spica5 için Hal Değişimi deneyi Sema Topçu ile Fen Bilimleri Laboratuvarında yapılacaktır.

  • Oca03

    Sınav Duyurusu

    4,5,6,7,8. sınıflar için İspanyolca/Almanca 2.sınavları ilgili öğretmenler tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca03

    Sınav Duyurusu

    12A sınıfının Türk Edebiyatı 2.sınavı dersliklerde Kudret Yağbasan tarafından yapılacaktır.

  • Oca04

    Sınav Duyurusu

    4.sınıfların 3.Matematik sınavı İbrahim Yenigün tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca04

    Sınav Duyurusu

    9.sınıfların Türk Dili ve Edebiyatı 2.sınavı Kudret Yağbasan tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca04

    Sınav Duyurusu

    10.sınıfların Dil ve Anlatım 2.sınavı dersliklerde Kudret Yağbasan tarafından yapılacaktır.()

  • Oca04

    Sınav Duyurusu

    5,6,7,8.sınıfların Matematik 3.sınavı dersliklerde Nevin Korkmazlar tarafından yapılacaktır.

  • Oca04

    Sınav Duyurusu

    11 ve 12.sınıfların Dil ve Anlatım 2.sınavı dersliklerde Melek İclal Tekin tarafından yapılacaktır.

  • Oca04

    Gezi Duyurusu

    3.sınıflar sınıf öğretmenleri ile Lale Kuşhan Balmumu Heykel Müzesini ziyaret edecekler.

  • Oca04

    Sınav Duyurusu

    9.sınıflar Sağlık Bilgisi 2.sınavı İlkay Paçuloğlu tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca05

    Sınav Duyurusu

    4,5,6,7,8. sınıfların Türkçe 3.sınavı dersliklerde Birsen Akgül-İbrahim Yenigün tarafından yapılacaktır.

  • Oca05

    Sınav Duyurusu

    9,10,11,12. sınıfların Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 3.sınavı dersliklerde Bekir Gümüşay tarafından yapılacaktır.

  • Oca05

    Sınav Duyurusu

    9,10,11A,12B sınıfları Fizik 2.sınavı Tarık Karadağ tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca05

    Hal Değişimi Deneyi

    Mira5 sınıfı Hal Değişimi Deneyi Sema Topçu tarafından Fen Bilimleri Laboratuvarında yapılacaktır.

  • Oca06

    Sınav Duyurusu

    9,10,11,12.sınıflar Coğrafya 2.sınavı Demet Ekşi Demir tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca06

    Sınav Duyurusu

    4,5,6,7,8.sınıflar İngilizce 3.sınavı dersliklerde Benek Arıoğlu tarafından yapılacaktır.

  • Oca06

    Sınav Duyurusu

    11A,12B sınıfı Biyoloji 2.sınavı dersliklerde İlkay Paçuloğlu tarafından yapılacaktır.

  • Oca06

    Sınav Duyurusu

    9,10.sınıf Biyoloji 2.sınavı dersliklerde İlkay Paçuloğlu tarafından yapılacaktır.

  • Oca06

    Sınav Duyurusu

    11.sınıf Felsefe 2.sınavı dersliklerde Selda Taylan tarafından yapılacaktır.

  • Oca06

    Sınav Duyurusu

    11.sınıf Felsefe 2.sınavı dersliklerde Selda Taylan tarafından yapılacaktır.

  • Oca06

    Sınav Duyurusu

    12A sınıfı Mantık 2.sınavı dersliklerde Selda Taylan tarafından yapılacaktır.

  • Oca06

    Sınav Duyurusu

    5,6,7,8.sınıflar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2.sınavı dersliklerde Bekir Gümüşay tarafından yapılacaktır.

  • Oca06

    Haftasonu YGS-LYS Kursu İptal Duyurusu

    7 Ocak Cumartesi günü hava muhalefeti nedeniyle YGS-LYS kursu yapılmayacaktır.

  • Oca07

    TEOG Deneme Sınavı

    8.sınıfların TEOG Deneme Sınavı Nevin Korkmazlar tarafından yapılacaktır.

  • Oca09

    Randevulu Gün İçi Görüşmeler

    Öğretmenlerimiz ile görüşme yapmak isteyen velilerimiz, okul yöneticilerimiz kanalıyla görüşme gün ve saatlerini belirleyebilecektir. 

  • Oca09

    Sınav Duyurusu

    4. sınıf öğrencileri için Demokrasi ve İnsan Hakları sınavı İbrahim Yenigün tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca09

    Doğa Temelli Öğrenme Etkinliği

    Anaokulu 3-4 yaş öğrencilerinin "Doğa Temelli Öğrenme Etkinliği" anaokulu öğretmenleri tarafından Ömerli Ormanında yapılacaktır.

     

  • Oca09

    Hepimiz Birlikte Saati Çalışması

    8.sınıf öğrencilerinin "Hepimiz Birlikte Saati" çalışması ilgili öğretmenler tarafından laboratuvarda yapılacaktır.

  • Oca09

    Sınav Duyurusu

    9-10-11-12. sınıfların İngilizce 2.sınavı dersliklerde Tülay Günel tarafından yapılacaktır.

  • Oca09

    Sınav Duyurusu

    9, 10. sınıfların Seçmeli İngilizce 2. sınavı dersliklerde Stacey Cummings tarafından yapılacaktır.

  • Oca09

    Sınav Duyurusu

    12. sınıfların Trafik 2.sınavı Mehmet Akif Bostan tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca09

    Doğa Temelli Öğrenme Etkinliği

    Anaokulu 5 Yaş grubu öğrencileri "Doğa Temelli Öğrenme" etkinliği için Ömerli Ormanına gideceklerdir.

  • Oca09

    Sınav Duyurusu

    4. sınıfların Trafik sınavı dersliklerde İbrahim Yenigün tarafından yapılacaktır.

  • Oca09

    Ortaokul Sınıf Toplantısı

    8. sınıfların ortaokul sınıf toplantısı okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca09

    Anadolu Lisesi Şök Toplantısı

    Anadolu Lisesi 9.sınıfların 1.dönem 2. Şök Toplantıları okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca09

    Ortaokul Şök Toplantısı

    5. sınıfların Ortaokul Şök Toplantısı okul müdürü tarafından okul müdürü odasında yapılacaktır.

     

  • Oca09

    Gezi Erteleme

    10 Ocak Salı günü gidilmesi planlanan 3-4. sınıfların Beşiktaş Bilim Merkezi gezisi hava muhalefeti nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca09

    Sınav Erteleme

    9 Ocak Pazartesi yapılması planlanan sınavlar olumsuz hava koşulları nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca09

    ŞÖK Toplantısı Erteleme

    9 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan ŞÖK Toplantıları (9.sınıf ve 5.sınıflar) ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca09

    Ortaokul Sınıf Toplantısı Erteleme

    10 Ocak Salı yapılması planlanan Mira5 Ortaokul Sınıf Toplantısı olumsuz hava koşulları nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca09

    Sınav Erteleme

    10 Ocak Salı günü yapılması planlanan sınavlar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca09

    Sunum Erteleme

    10 Ocak Salı günü 6-7.sınıflar için yapılması planlanan Modern Sanat Tarihi sunumu ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca10

    Randevulu Gün İçi Görüşmeler

    Öğretmenlerimiz ile görüşme yapmak isteyen velilerimiz, okul yöneticilerimiz kanalıyla görüşme gün ve saatlerini belirleyebilecektir. 

  • Oca10

    Gezi Duyurusu

    3-4. sınıfların Beşiktaş Bilim Merkezi gezisi ilgili öğretmenleri ile yapılacaktır.

  • Oca10

    Sınav Duyurusu

    9-10-11-12. sınıflar için İspanyolca-Almanca 2.sınavı Denka De Castro- Funda Altın tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca10

    Deneme-Okulistik Sınav Duyurusu

    6-7-8.sınıfların Deneme-Okulistik sınavı gözetmen öğretmenler tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca10

    Sınav Duyurusu

    9-10.sınıflar seçmeli İspanyolca-Almanca 2.sınavı Denka De Castro - Funda Altın tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca10

    Sınav Duyurusu

    11-12.sınıfların Seçmeli Dil Anlatım 2.sınavı Kudret Yağbasan tarafından dersliklerde yapılacaktır.

     

  • Oca10

    Ortaokul Sınıf Toplantısı Duyurusu

    Mira5 sınıfı Ortaokul Sınıf Toplantısı okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca10

    Sunum Duyurusu

    6-7.sınıflar için Modern Sanat Tarihi sunumu Ulaş Öztürk tarafından oditoryumda yapılacaktır.

  • Oca10

    Anadolu Lisesi Şök Toplantısı

     10.sınıfların 1.dönem 2. ŞökToplantısı okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca10

    Ortaokul Şök Toplantısı

    6-7.sınıfların 1.dönem 2. Şök Toplantıları okul müdürü tarafından okul müdürü odasında yapılacaktır.

  • Oca11

    Randevulu Gün İçi Görüşmeler

    Öğretmenlerimiz ile görüşme yapmak isteyen velilerimiz, okul yöneticilerimiz kanalıyla görüşme gün ve saatlerini belirleyebilecektir. 
  • Oca11

    Telafi Sınavı Duyurusu

    9-10-11-12. sınıfların Kimya dersi telafi sınavı Eşref Şentürk tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca11

    Gezi Duyurusu

    6-7.sınıfların İstanbul Modern Sanat Müzesi gezisi ilgili öğretmenleri ile gerçekleşecektir.

  • Oca11

    Telafi Sınavı Duyurusu

    9-10-11-12.sınıfların Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi - İnkılap Tarihi dersleri telafi sınavı Elif Saygın tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca11

    Sınav Duyurusu

    12.sınıfların 2. Seçmeli Türk Edebiyatı sınavı Melek İclal Tekin tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca11

    Ortaokul Sınıf Toplantısı

    Spica5 sınıfı Ortaokul Sınıf Toplantısı okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca11

    Ortaokul Şök Toplantısı

    8.sınıfların 1.dönem 2. Şök Toplantısı okul müdürü tarafından okul müdürü odasında yapılacaktır.

  • Oca11

    Anadolu Lisesi Şök Toplantısı

    11-12.sınıfların 1.dönem 2.Şök Toplantıları okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

     

  • Oca11

    ŞÖK Toplantıları Erteleme

    Bugün gerçekleştirilmesi planlanan Ortaokul (8.sınıf) ve Anadolu Lisesi (11-12.sınıflar) ŞÖK Toplantıları ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca11

    Sınav Erteleme

    Bugün yapılacak olan sınavlar olumsuz hava koşulları nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca11

    Telafi Sınavları Erteleme

    Bugün yapılması planlanan telafi sınavları olumsuz hava koşulları nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca11

    Gezi Erteleme

    Bugün yapılması planlanan 6-7.sınıfların İstanbul Modern Sanat Müze gezisi olumsuz hava koşulları nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca12

    Randevulu Gün İçi Görüşmeler

    Öğretmenlerimiz ile görüşme yapmak isteyen velilerimiz, okul yöneticilerimiz kanalıyla görüşme gün ve saatlerini belirleyebilecektir. 
  • Oca12

    Gezi Duyurusu

    5.sınıfların Oyuncak Müzesi gezisi ilgili öğretmenleri rehberliğinde yapılacaktır.

  • Oca12

    Gezi Duyurusu

    5. sınıfların Oyuncak Müzesi gezisi ilgili öğretmenleri ile yapılacaktır.

  • Oca12

    Telafi Sınavı

    9-10-11-12.sınıfların Matematik dersi telafi sınavı ilgili öğretmenler tarafından dersliklerde yapılacaktır. 

  • Oca12

    Quiz Show

    9-10-11.sınıflar için Quiz Show, İngilizce Bölümü Öğretmenleri tarafından oditoryumda yapılacaktır.

  • Oca12

    Telafi Sınavları

    9-10-11-12.sınıflar için Türk Dili Edebiyatı-İngilizce dersleri telafi sınavı ilgili öğretmenler tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca12

    Gezi Erteleme

    5. sınıfların bugün yapılması planlanan Oyuncak Müzesi gezisi olumsuz hava koşulları nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir.

  • Oca13

    Randevulu Gün İçi Görüşmeler

    Öğretmenlerimiz ile görüşme yapmak isteyen velilerimiz, okul yöneticilerimiz kanalıyla görüşme gün ve saatlerini belirleyebilecektir. 

  • Oca13

    Telafi Sınavı

    9-10-11-12.sınıflar için Fizik-Sağlık dersi telafi sınavları ilgili öğretmenler tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca13

    Telafi Sınavı

    9-10-11-12.sınıfların Mantık-Felsefe telafi sınavı Selda Taylan tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca13

    Ortaokul Sınıf Toplantısı

    6.sınıfların ortaokul sınıf toplantısı okul müdürü tarafından  toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca14

    Tanıtım Günü & Giriş Sınavı

    Tanıtım Günü & Giriş Sınavı 14 Ocak Cumartesi günü Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi kademelerinde yapılacaktır.

  • Oca14

    Haftasonu TEOG Kursu

    8.sınıfların TEOG kursu (Türkçe-Fen Bilimleri) ilgili öğretmenler tarafından okulda yapılacaktır.

  • Oca14

    Haftasonu YGS-LYS Kursu

    11-12.sınıfların YGS-LYS kursu branş öğretmenleri tarafından okulda yapılacaktır.

  • Oca14

    ODGE Değerler Çalışması-4

    ODGE Değerler Çalışması tüm takımların katılımı ile gerçekleşecektir.

  • Oca16

    Doğa Temelli Öğrenme Etkinliği

    Anaokulu 3-4 yaş grubu öğrencileri "Doğa Temelli Öğrenme" etkinliği için ilgili öğretmenleri ile Ömerli Ormanına gideceklerdir.

  • Oca16

    Hepimiz Birlikte Saati

    8.sınıf öğrencilerinin "Hepimiz Birlikte Saati" çalışması ilgili öğretmenler tarafından laboratuvarda yapılacaktır.

  • Oca16

    Düzey Belirleme Sınavı

    3-4-5-6-7.sınıf öğrencileri için 10.00-11.30 saatleri arasında dersliklerde yapılacaktır. 9-10-11.sınıflar için 13.05-14.45 saatleri arasında dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca16

    Doğa Temelli Öğrenme Etkinliği

    Anaokulu 5 yaş grubu  "Doğa Temelli Öğrenme" etkinliği 13.00-15.00 saatleri arasında ilgili öğretmenleri rehberliğinde Ömerli Ormanında yapılacaktır.

  • Oca16

    Sınıf Toplantısı - 8. Sınıf

    8.sınıfların sınıf toplantısı 14.20-15.00 saatleri arasında  okul müdürü tarafından toplantı odasında gerçekleşecektir.

  • Oca17

    Ancient Egypt & Tutankhamun Quiz Show - 5.Sınıflar

    "Ancient Egypt & Tutankhamun Quiz Show" İngilizce Bölüm Öğretmenleri tarafından oditoryumda yapılacaktır.

  • Oca17

    Sınıf Toplantısı - Mira5

    Mira5 sınıf toplantısı 14.20-15.00 saatleri arasında okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca17

    K Takımı öğrencilerimize sürpriz teşekkür!

  • Oca18

    Sınıf Toplantısı - Spica5

    Spica5 sınıf toplantısı 14.20-15.00 saatleri arasında okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca19

    Guatemela & WorryDolls' Culture Day Etkinliği

    Guatemela & WorryDolls' Culture Day Etkinliği İngilizce Bölüm Öğretmenler tarafından oditoryumda gerçekleşecektir.

  • Oca19

    Huzurevinde Sanat Sosyal Sorumluluk Projesi

    Anaokulu 5 yaş grubu Huzurevinde Sanat Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ziyaretlerini gerçekleştireceklerdir.

  • Oca19

    Sınıf Toplantısı - 6.Sınıf

     6.Sınıf ların sınıf toplantısı 1130-12.15 saatleri arasında okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca19

    Sınıf Toplantısı - 7.Sınıf

    7.sınıfların  sınıf toplantısı 14.20 - 15.00 saatleri arasında okul müdürü tarafından toplantı odasında yapılacaktır.

  • Oca20

    ODGE - Öğretmen Takımı Çalışması

    ODGE - okul ortak alanları ve sınıf içi beklenen davranışların belirlenmesi 2 çalışması öğretmen takımı ile gerçekleşecektir.

  • Oca20

    Karnelerin Verilmesi

    1. dönem yarıyıl sonu karneleri verilecektir.

  • Oca21

    TEOG Kursu

    8.sınıfların TEOG kursu Türkçe-Fen Bilimleri-İngilizce derslerinde ilgili öğretmenleri ile dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca21

    YGS-LYS Kursu

    11-12.sınıf öğrencilerinin YGS-LYS kursu bölüm öğretmenleri tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca22

    TEOG Kursu

    8.sınıfların TEOG kursu Türkçe-Fen Bilimleri-İngilizce derslerinde ilgili öğretmenleri ile dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca22

    YGS-LYS Kursu

    11-12.sınıf öğrencilerinin YGS-LYS kursu bölüm öğretmenleri tarafından dersliklerde yapılacaktır.

  • Oca23

    TEOG Kursu

    8.sınıfların TEOG kursu 09.00-13.00saatlerinde Matematik-İnkılap Tarihi derslerinde devam edecektir.

  • Oca23

    YGS-LYS Kursu

    11-12.sınıfların YGS-LYS kursu 09.00-13.00 saatlerinde devam edecektir.

  • Oca24

    TEOG Kursu

    8.sınıfların TEOG kursu 09.00-13.00 saatlerinde Matematik-İnkılap Tarihi derslerinde devam edecektir.

  • Oca24

    YGS-LYS Kursu

    11-12.sınıfların YGS-LYS kursu 09.00-13.00 saatlerinde devam edecektir.

  • Oca01

    Yılbaşı

    Yılbaşı tatili

  • Oca22

    Yarı Yıl Tatili

     Okulumuz 22 Ocak – 02 Şubat tarihleri arasında yarı yıl tatilindedir.